“Богом дана мені матір”

“Богом дана мені” Ці слова про матір, дружину, сестру, кохану, найкращий витвір раю – жінку. Під таким гаслом відбувся огляд художньої самодіяльності в ДНЗ “Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей”, на який були запрошені гості з Хмельницького обласного центру естетичного виховання. Сильна половина нашого ліцею радувала чудовим піснями у виконанні чоловічої вокальної групи та учнів ліцею, гуморесками, віршами неймовірними побажаннями та веселим настроєм. Дякуємо за вашу любов, щирість, мужність, дякуємо нашим найкращим чоловікам!

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x