Всеукраїнський урок доброти

В Теофіпольському ліцеїї 2 жовтня пройшов Всеукраїнський урок доброти, присвячений доброті, гуманному та відповідальному ставленню до тварин. Учні звцікаленно та завзято брали участь у даному уроці. Діти малювали своїх домашніх тварин, описували та пояснювали, як вони розуміють слово “доброта”, що означає відповідальне та гуманне ставлення до чотирилапих друзів. Також були проведенні подорож-гра “Країною Доброти”, вікторина “Як краще розуміти домашніх тварин”, тематична бесіда “Вірність тварин” .Урок Доброти пройшов плідно, учні залишились задоволенні та збагаченні новими знаннями.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x