Дводенний тренінг з підприємництва організований Junior Achievement Ukraine

📘✔✌ Добіг до завершення дводенний тренінг з підприємництва організований Junior Achievement Ukraine. Дякуємо організаторам за можливість побувати на такому чудовому заході, за нові знання та мотивацію створювати цікаві ідеї, які зможемо втілювати разом з нашими учнями. Впевнені, що з такою підтримкою професійна освіта в Україні досягне нового рівня. А наші випускники зможуть стати успішними підприємцями.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x