Еко клінUA World Cleanup Day

В рамках Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”, під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!” здобувачі освіти нашого ліцею сьогодні долучилися до прибирання території навчального закладу, навколишніх територій та автобусної зупинки. Формування культури чистоти, відповідальності за правильне поводження з відходами було і буде актуальним в реаліях сьогодення. Адже наше майбутнє нашої планети в наших руках! Бережімо її!

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x