Звіт директора ліцею Гладищука Павла Васильовича.

Сьогодні в ДНЗ “Теофіпольський ПАПЛ” відбувся звіт директора ліцею Гладищука Павла Васильовича. На зборах були присутні Харчук Антоніна Михайлівна – заступник директора-начальник управління професійної освіти та ресурсного Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації, Яремюк Анатолій Степанович – голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та колектив ліцею. У своєму звіті директор Гладищук Павло Васильович в повному обсязі проаналізувала свою роботу та роботу закладу.Антоніна Михайлівна Харчук, голова трудового колективу Андрощук Анатолій Васильович та колектив ліцею відзначили позитивні результати в роботі директора та навчального закладу своїх виступах. Анатолій Степанович Яремюк нагородив директора Павла Васильовича Гладищука Почесною Грамотою.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x