Конкурс «Основи кібербезпеки»

Ні для кого не секрет, що сучасні учні проводять багато часу в інтернеті, а там, як відомо,є безліч небезпек. Тому їх потрібно навчити розпізнавати ворогів, хай навіть невидимих, адже озброєний значить попереджений . Адже мало вміти працювати в Інтернеті, потрібно працювати безпечно.День Безпечного Інтернету пройшов в нашому навчальному закладі. Конкурс «Основи кібербезпеки» від Всеосвіти наші учні активно підтримали, оскільки він є досить важливим для сучасної молоді, Питання конкурсу змусили задумуватись, аналізувати та критично оцінювати інформацію. Отже, крім необхідних знань, були здобуті й корисні навички. Дуже захоплюючий конкурс. Позитивні емоції! Учні – молодці! Всі старалися і отримали відповідні нагороди.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x