Конкурс фахової майстерності з професії “Кондитер”

Ще один день конкурсу фахової майстерності з професії “Кондитер” позаду. Сповнені позитивних емоцій ділимось із вами враженнями від конкурсу! В рамках проведення фестивалю професій серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) конкурс фахової майстерності з професії “Кондитер” проходив на базі ДПТНЗ “Красилівський професійний ліцей”, і сьогодні учень нашого ліцею Боденчук Владислав демонстрував свої навички та майстерність, якими він оволодів під час навчання. Хочемо подякувати організаторам та всім хто долучився до проведення фестивалю!

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x