“Куди ж ви дивитесь народи? Сьогодні ми, а завтра ВИ…”

Як мати-страждальниця попри біль і муки Вона годує весь світ… Світ який просто “споживає” забуваючи дякувати, і приймає як належне. Світ який не хоче знати якою ціною їй це дається. Світ, який зчерствілий до горя, болі, втрат, бо ж болить не своє. Ви переймаєтесь проблемами своїми, і не помічаєте чужих. Вам потрібен хліб на столі, і Ви не хочете помічати тих, хто його більше не скуштує… Вам смачно? А нас болить…”Куди ж ви дивитесь народи? Сьогодні ми, а завтра ВИ…”

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x