“Миколай про тебе пам’ятає”

Зима – час дива, радості, усмішок та приємних несподіванок. Думаємо, що однією такою несподіванкою для солдатів зони АТО стала акція “Миколай про тебе пам’ятає” до якої долучились і ми, учні та працівники ДНЗ “Теофіпольський ПАПЛ”. Смачна новорічна випічка та солодощі неодмінно подарують святковий настрій. Дякуємо за вашу мужність, відвагу, нехай Бог посилає здоров’я Вам і миру нашій державі!

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x