Міжнародний день рідної мови.

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято, уже традиційно, відзначається в нашому ліцеї. Адже мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. До святкування Дня рідної мови долучилась майже вся ліцейна родина та було проведено ряд заходів:- Дискусія на тему: “Мовна мода – це добре чи погано?” ;- Гра “Юні філологи” , “Стежками поезій Лесі Українки ” ;- Круглий стіл ;- Конкурс вітальних листівок ;- Вховна година: “Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова “.Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x