Міжнародний день толерантності

Щорічно 16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Його запровадили у зв’язку з ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів толерантності, в основу якої заклали положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Соціальний педагог провела для здобувачів освіти ліцею годину спілкування ” Толерантність починається з мене”.
Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми маємо бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення, виступати на захист жертв дискримінації.

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене 21 листопада на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість. Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — […]

Щиро вітаємо усіх з Днем працівників сільського господарства. Бажаємо впевнено тримати курс на успіх, процвітання. Бажаємо без ліні та зневіри крокувати до високих результатів, не боятися труднощів та плідної праці. Бажаємо кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своєї роботи. Перемоги нашій країні, миру та добробуту!    

“Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом”. У ці важкі часи для усіх, напевно, єдиною валютою, яка ніколи не знецінюється є добро. Творімо добро, і воно до нас повернеться. Сьогодні працівники нашого ліцею разом з учнями відвідали пансіонат для літніх людей в смт.Базалія, радували їх теплими словами, щирими посмішками, веселими піснями та смаколиками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x