Початок навчального року

Сьогодні, 2 вересня, у Теофіпольському професійному аграрно-промисловому ліцеї розпочався новий навчальний рік. Навчальний заклад радо відкрив свої двері для першокурсників та учнів старших курсів. Учні, їхні батьки, педагоги взяли участь у святковій лінійці.Директор ДНЗ “Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей” Гладищук Павло Васильович привітав учнів та батьків з початком нового навчального року. Він побажав дітям гарно вчитися, здобути нові знання та стати успішними людьми.Під час урочистої лінійки присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.Святкова лінійка закінчилася музичним вітанням учениці ліцею.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x