Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

#Тиждень_знань_з_основ_безпеки_життєдіяльності У світі, за даними Міжнародної організації праці, кожного дня на виробництві гинуть 5 тисяч осіб, на рік – 2 мільйони, травмуються 270 мільйонів, 160 мільйонів отримують професійні захворювання різної тяжкості. За статистикою, більше 70% нещасних випадків відбуваються через недостатню обізнаність про безпечні методи роботи. Саме з метою навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки профілактики травматизму серед здобувачів освіти та працівників ліцею, з 15 по 19 листопада в ДНЗ “Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей” відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”. “Кленова балада” виконує учениця І курсу Каленик Тетяна.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x