Учнівське самоврядування

Міжнародний день волонтерів

Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН, присвячений особам, що займаються волонтерством. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни. Учнівський актив нашого ліцею долучається до добрих справ, і сьогодні вони виготовляли окопні свічки, щоб передати їх нашим захисникам у місця, де їх справді потребують.

День місцевого самоврядування

До дня місцевого самоврядування у нашому ліцеї відбувся захід “Лідер хаб”. До цього дня ми готувалися дуже старанно, продумували все до останньої дрібниці, аби захід став цікавим для усіх членів ліцейної родини. Як завжди, у період підготовки до Дня учнівського самоврядування заздалегідь були розподілені доручення між усіма лідерами, щоб кожнен знав чітко свою роль та зміг бездоганно з нею впоратись. Здобувачі освіти надзвичайно старалися, аби не підвести своїх наставників. Захоплення та неймовірні емоції просто переповнювали всіх.

Лідери учнівського самоврядування

Юні, амбітні, цілеспрямовані, ті у кого горить вогник в очах. Вони – наша надія на світле майбутнє. Так, це все про лідерів учнівського самоврядування, які сьогодні обирали нового президента ХОРУС. Дякуємо організаторам за чудове дійство, а Чорноострівському професійному аграрному ліцею за теплу зустріч.