8 ВЕРЕСНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГРАМОТНОСТІ

Міжнародний день грамотності — один із днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй та символізує досягнення усього людства, адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного.
У ДНЗ “Теофіпольський ПАПЛ” для здобувачів освіти було проведено мовну вікторину “Подорож океаном рідної мови”. На заході говорили про важливість вивчення і збагачення рідної мови. А ще говорити українською-це стильно і концептуально. І головне, мова – це наша інформаційна зброя та броня, тому спілкуючись виключно державною мовою, ми стаємо більш захищеними від російської пропаганди, фільтруємо своє інформаційне поле.
Любімо свою рідну мову, адже з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”. “Кленова балада” виконує учениця І курсу Каленик Тетяна.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x