У нашому ліцеї відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення.
Під час тематичних виховних годин, уроків пам’яті та інформаційних заходів здобувачі освіти згадали трагічні сторінки історії, вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та всіх, хто віддав своє життя за мир і свободу України.
Такі заходи допомагають молоді усвідомити цінність людського життя, миру, єдності та поваги до подвигу захисників.
Пам’ятаємо минуле — заради мирного майбутнього.

