БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

#День_памяті_героїв_Крут БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ. Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.Минуло вже більше ста років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. З метою вшанування великого подвигу перших українських “кіборгів” в нашому ліцеї відбулась година спілкування на тему: “Бій за майбутнє України: 29 січня – День пам`яті героїв Крут”

Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”. “Кленова балада” виконує учениця І курсу Каленик Тетяна.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x