Олімпійський тиждень

#Олімпійський_тиждень“Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного” – під таким гаслом у нашому ліцеї відбулось проведення Олімпійського тижня та ліцейної Спартакіади, до Дня фізичної культури і спорту в Україні. Протягом цілого тижня наші здобувачі освіти займались різними видами діяльності, які були спрямовані не лише на розвиток їх фізичних якостей, а й для виховання в них любові до занять спортом, фізичними вправами, бажання тримати своє тіло завжди в тонусі. Натомість кращі учні та команди переможців були нагороджені грамотами!

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x