“Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів у закладі освіти”.

Життя ставить нам нові виклики та перешкоди, і вміння вчасно реагувати на них – це головне правило успіху будь-якої людини. В умовах складної внутрішньо та зовнішньо-політичної ситуації важливо піклуватися про безпеку не тільки власну, а й оточуючих. З метою недопущення ситуацій, які могли б загрожувати життю та здоров`ю працівників та здобувачів освіти нашого закладу, сьогодні у ДНЗ “Теофіпольський ПАПЛ” для працівників була проведена лекція на тему: “Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів у закладі освіти”.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x