16 днів проти насильства

#16ДнівПротиНасильстваСистематичне дотримання правил здорового способу життя формує у молоді стереотипи поведінки, які мають закріпитися на все життя. В рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства”, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом практичним психологом Остапчук О.В. зі здобувачами освіти було проведено ряд заходів. Круглий стіл “Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе”; флешмоб “Червону стрічку носять небайдужі” покликаний долучити кожного до подій цього дня; година спілкування з елементами тренінгу, презентацію та переглядом фільму “Gia”; кожен учасник отримав буклет з важливою інформацією з даного питання. Усі матеріали, що були представлені на заходах сприяли формуванню в здобувачів освіти знань про ВІЛ/СНІД; таких гуманістичних ідеалів, як порядність, любов, відповідальність; спрямовували вольові зусилля молодих людей на пошук шляхів удосконалення власного здоров’я і моральних цінностей.

https://teofipolpapl.km.ua/wp-content/uploads/2024/06/1677867470_trbrv2020d096d0b8d182d182d18f20d02d180d0b8d0b2d0b0d194.mp3

Методичною службою ліцею було проведено інструктивно-методичну нараду “Цифровий простір педагога”, на якому обговорено ряд питань, серед яких – ознайомлення педагогів із контентом сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Долучаємось до Всеукраїнського проєкту із збору книг “Вільні читають українською”. Мета проєкту – наповнити бібліотеки українською літературою та підтримати психоемоційний стан людей в тих областях, які знаходяться під обстрілами, без світла та інтернету.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x